Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Star Diyarbakır nakliyat firması Ferit Çelik önderliğinde 1989 yılında bu sektöre giriş yapmıştır. Bu sektörde en eski firmalardan olan Star Diyarbakır evden eve nakliyat konusunda en tecrübeli firmaların başında gelmektedir. Günümüzde insanlar evden eve taşımacılık konusunda sıkıntı çekmektedir. Birçok kişi evini taşırken eşyalarına zarar gelmesini istemez. Star Diyarbakır firmamız bu konuda büyük bir çalışma yaparak tüm eşyalarınızı sigorta altına almıştır. Böylelikle meydana gelebilecek zararlar en kısa sürede size ödenmektedir.
Türkiye’nin en yenilikçi ve en tecrübeli nakliyat şirketi olan Star Diyarbakır bu konuda mükemmel hizmet sunmaktadır. Bugüne kadar yaptığı sayısız hizmet ile müşterilerinin beğenisini kazanmayı başaran firmamız emin adımlarla yoluna devam ediyor.
Star Diyarbakır Hizmetleri
Star Diyarbakır nakliyat firması birçok donanımlı araçları ve usta şoförleri ile nakliyat işlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyor. Star Diyarbakır nakliyat firması birçok hizmeti bünyesinde barındırıyor. Diyarbakır merkezli olan firma sadece Diyarbakır içi değil Türkiye’nin birçok vilayetinde hem şehir içi hem de şehirler arası nakliyat işini en iyi şekilde yapıyor. Star Diyarbakır nakliyat şirketi parça eşya taşıma konusunda uzman bir şekilde hizmet veriyor. Ayrıca sadece ev taşıması değil ofis ya da büro eşyalarının taşıması konusunda da hızlı ve güvenli bir biçimde hizmet sunuyor.
Star Diyarbakır yenilikçi bir firma olduğu için çağa uygun modern ambalajlama yaparak eşyaların güvenliğini sağlayarak küçükte olsa herhangi bir zarar görmesini engelliyor. Eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek taşımasını yapan Star Diyarbakır bu konuda ne kadar profesyonel olduğunu kanıtlamış oluyor. Nakliyat sektörü hataların en çok olduğu bir sektör olduğu için Star Diyarbakır bu konuda iyi bir adım atmıştır. Star Diyarbakır tüm eşyalarınızı sigorta altına alarak doğabilecek zararları sigorta sayesinde karşılamaktadır​.
Günümüzde birçok insan binaların yüksek yerlerinde oturmaktadır. Bu yüzden nakliyat anında eşya taşıma çok sıkıntılı olabilmektedir. Ancak Star Diyarbakır farkıyla bu işler zahmetli olmadan hızlı bir şekilde yapılıyor. Star Diyarbakır dış cephe asansörü ile hem eşyalar araca yüklenirken hem de araçtan yeni yere taşınırken asansör yardımıyla bu işi güvenli bir şekilde yapıyor. Firmanızı tercih ederek bu konuda en iyi ve en kaliteli hizmeti satın alabilirsiniz.

En Uygun Nakliyat Fiyatları Star Diyarbakır'da
Nakliyat günümüzde insanların çoğu zaman hizmet aldığı bir sektördür. Bu sektörde fiyatlar her firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden uygun fiyata nakliyat hizmeti almak için piyasada iyi bir araştırma yapılması şarttır. Aksi takdirde alınan hizmet bütçeye uygun olmayabilir.
Star Diyarbakır evden eve nakliyat konusunda en uygun fiyatları size sunuyor. Her bütçeye uygun bedellere taşımacılık yapan firmamız bu işi en kaliteli bir şekilde size sunuyor. Bizi tercih ederek en güvenli hizmeti alabilirsiniz.
Star Diyarbakır İletişim

STAR DİYARBAKIR EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliye hizmeti veren firmamızda Türkiye’nin istenilen her yerine taşıma yapılabilmektedir. Siz sadece firmamıza iletişim kanallarımızdan ulaşıp randevu alarak, istediğiniz gün ve saatte istediğiniz adrese taşımanız güvenle yapılmaktadır.

7/24 İletişim Kurabilirsiniz.

0 532 587 19 50
0 535 021 21 04

Star Diyarbakır tır, kamyonet ve asansörlü nakliyat araçları ile 7 gün 24 saat aktif şekilde hizmet vermektedir. Nakliyat hizmeti alacağınız zaman Star Diyarbakır firmasına ulaşmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Star Diyarbakır nakliyat internet sitesinin iletişim kısmında hem sabit telefon numarası hem de GSM telefon numarası yer almaktadır. Bu iki numaradan iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden mesaj göndererek nakliyat konusunda bilgi alabilir ya da hizmet alacağınızı iletebilirsiniz. Star Diyarbakır mail adresi ile de nakliyat hizmeti alacağınız konusunda mail gönderebilirsiniz. Nakliyat firmamız sitemizde yer alan adreste bir büroya sahiptir. Bu büroya gelerek yüz yüze görüşebilir ve öğrenmek istediğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz.

 

Hotline
+905350212104